راهنمای خریدراهنمای خرید  فایل از سایت نیکان لینک
 
برای خرید آنلاین، مراحل زیر را دنبال کنید:
- ابتدا محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید.

نکته1) برای جستجوی فایل موردنظر، می توانید به منوی جستجو در بالا و سمت چپ صفحه مراجعه نمایید.


 

نکته2) هم چنین برای جستجو و مشاهده فایل ها براساس دسته بندی موردنظر، می توانید از نوار ابزار دسته بندی ها، در صفحه اصلی استفاده نموده و وارد دسته بندی موردنظرتان شوید.


- پس از انتخاب فایل مورد نظر، بر روی عنوان فایل کلیک نموده تا وارد صفحه آن فایل شوید.


 

- پس از ورود به صفحه فایل موردنظر، بر روی گزینه "پرداخت و دانلود"، کلیک نمایید تا وارد صفحه دریافت فایل شوید.
 - در صفحه دریافت فایل، اطلاعات خود شامل نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تماس خود را وارد نموده و سپس بر روی کادر درگاه بانک کلیک نمایید.


 

نکته3) جهت دریافت رسید و اطلاعات خرید، حتماً شماره تماس خود را وارد نمایید.

  
- پس از کلیک بر روی درگاه پرداخت امن بانک ملت یا بانک پارسیان و ورود به صفحه پرداخت الکترونیکی، اطلاعات کارت شتاب خود به شرح زیر را وارد نموده و گزینه پرداخت را بفشارید.

شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت
رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
CCV2  شماره درج شده در پشت کارت که معمولاً 3 یا 4 رقمی است.
تاریخ انقضای کارت
 


نکته4) هنگام انجام عملیات پرداخت، به هیچ وجه از کلیدهای back و forward استفاده ننمایید.

نکته5) لازم به ذکر است که پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب، امکان پذیر است.
 
 - پس از ورود اطلاعات و پرداخت موفق، پیغام "پرداخت با موفقیت انجام شد. در حال ارسال اطلاعات به سایت پذیرنده ..." ظاهر خواهد شد.


 

- پس از پرداخت آنلاین موفق، مجدداً به سایت نیکان لینک هدایت شده و لینک دانلود را ملاحظه خواهید نمود. با کلیک بر روی این لینک، می توانید فایل خریداری شده را در سیستم خود ذخیره نمایید. هم چنین، لینک دانلود فایل، هم زمان به آدرس ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.  در صفحه وضعیت پرداخت نشان داده شده، اطلاعات پرداخت ثبت شده است. 
 نکته6) لطفاً اطلاعات مربوط به پرداخت، را تا دریافت فایل موردنظر نگه دارید. در صورتی که فرآیند پرداخت و دانلود، به هر دلیلی با مشکل مواجه شود، امکان پیگیری پرداخت، با داشتن اطلاعات آن، راحت تر و سریع تر خواهد بود.  

نکته7) در صورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند خرید آنلاین، لطفاً از طریق منوی تماس با ما، پیگیری فرمایید. عنوان فایل خریداری شده را به همراه شماره رسید پرداخت خود را برای ما ارسال نموده تا در اسرع وقت، پیگیری لازم صورت پذیرد.

 

تضمین خرید
فایل هایی که در سایت نیکان لینک عرضه می شوند، دارای مشخصاتی می باشند که توسط فروشنده هر فایل، ذکر شده است. در صورتی که به هر دلیل پس از خرید فایل امکان دانلود فایل میسر نگردید، یا این که فایل به ایمیل شما ارسال نشد، در هر زمان مشخصات فایل را به همراه شماره تراکنش یا شماره پیگیری پرداخت آنلاین را به آدرس ایمیل سایت ارسال نموده تا در اسرع وقت مشکل بررسی و فایل مربوطه برای شما ارسال گردد.

در صورتی که محتوای فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود، حداکثر تا 24 ساعت پس از خرید فایل، از طریق منوی تماس با ما، ارسال ایمیل و یا ارسال پیام به شماره پیام گیر سایت، اطلاع دهید تا شکایت شما مورد بررسی قرار گیرد.

منوی تماس با ما: این جا، کلیک نمایید.
آدرس ایمیل سایت:  info@nikanlink.com
شماره پیام گیر سایت: 10009358154525